SinfuL^BoY-Vsetko o CS 1.6 a ine

Najčastejsie Dotazy

Otázka: Nejde mi spustit editor, vypisuje se mi chybová hláška.
  Odpověď: Pravděpodobně jste si nenainstalovali modul .NET Framework, můžete si ho stáhnout zde: .NET Framework
   
  Otázka: Jak mám vytvořený level dostat do hry?
  Odpověď: Svůj nový level po dokončení exportujte do formátu EAP tak, že v menu "Level" kliknete na položku "Vytvořit". Nový level se vám vytvoří v adresáři s editorem a teď už je jen potřeba přehrát ho do adresáře s hrou Bulánci (bulanci.exe). Po spuštění hry najdete svůj level mezi ostatními.
   
  Otázka: Jak se mohu přes internet propojit s ostatními hráči?
  Odpověď: Nová verze hry sice podporuje hraní přes internet zadáním IP adresy, může však narážet na mnoho překážek (především firewally). Doporučujeme proto využívat program Hamachi (http://joker.7x.cz/hamachi), který umožňuje připojovat se k ostatním hráčům přes internet stejně jako v případě lokální sítě.
   
  Otázka: Proč je ovládání hry pevně nastavené?
  Odpověď: Kdyby bylo ovládání každého Bulánka volně nastavitelné, nebyla by možná hra tří hráčů na jednom počítači kvůli konfliktu některých kláves. V případě dvou hráčů na jednom notebooku doporučujeme nastavit 3 hráče.
   
  Otázka: Jde nějak komunikovat během hry více hráčů?
  Odpověď: Hrajete-li na několika propojených počítačích, můžete používat zabudovaný chat, který naleznete v menu nebo při hře stisknutím klávesy Esc. Je-li na jednom počítači více než jeden hráč, je potřeba před napsáním zprávy zvolit svoji barvu v pravé části řádku