SinfuL^BoY-Vsetko o CS 1.6 a ine

O hre

O hře
  Počítačová hra Bulánci se odehrává v období, kdy Druhá polštářová válka - válka mezi Bulánky samotnými - přechází v ozbrojené konflikty malých skupin. Je zde možné vytrénovat svého Bulánka proti počítačovým protivníkům, nebo vyrazit do boje se skutečnými hráči. Odehrávají se tu přestřelky na nejrůznějších místech a je čistě na chytrosti a zručnosti hráče, jestli vyjde z této bitvy jako vítěz či jako poražený. Terén totiž často hraje rozhodující roli v průběhu přestřelek. Hru lze hrát až proti třem lidským protihráčům a závisí jen na domluvě, zda budou hrát v týmech či každý proti každému.


   
  Vývoj
  Bulánci jsou prvním projektem, postaveným na novém enginu DeepSlumber. Vývoj této technologie trval téměř dva roky a byl navržen speciálně pro počítačové hry, distribuované prostřednictvím internetu. Využívá unikátní kompresi grafických a zvukových souborů, umožňující snížit objem dat na minimum a díky nejvyšší možné optimalizaci pro výkon systému spolupracuje i s méně výkonnými počítačovými sestavami.
  Hra Bulánci prošla rozsáhlým a důsledným testováním všech složek, abychom minimalizovali riziko výskytu chyb. Hra nevyžaduje žádnou instalaci a je kompatibilní se všemi 32-bitovými MS Windows.


   
  Systém
  Operační systémy: MS Windows 95/98/NT/ME/2000/XP
  Grafické rozlišení: 800 x 600 bodů
  Způsoby síťového propojení: TCP/IP a IPX

  Minimální konfigurace: Optimální konfigurace:
  PC 133 Mhz PC 300 Mhz, 64 MB RAM
  32 MB RAM zvuk. karta, lokální síť
  Direct X 6.0 Direct X 6.0 a vyšší